THERMANO PIR TERMOIZOLĀCIJAS PANEĻI

VAIRĀK NEKĀ TIKAI VATES UN PUTUPOLISTIROLA ALTERNATĪVA

Thermano ir revolūcija termoizolācijas tirgū. Viens panelis nodrošina divkārt labāko termisko izolāciju nekā tāda paša biezuma putupolistirols vai minerālvate.
Termoizolācija no poliuretāna ir turklāt droša un nav mitrumietilpīga, tādēļ tā ir lielisks termoizolācijas materiāls uz ilgu laiku.

Thermano paneļi ir universālas lietošanas materiāls. Tas nozīmē, ka paneļus var likt kā uz grīdām, tā arī uz trīskārtainām sienām, plakaniem jumtiem, uz jumtiem, kurus ir paredzēts apzaļumot, un slīpiem jumtiem. Slīpajiem jumtiem būtiska Thermano priekšrocība ir tā, ka ir iespējams uzstādīt izolācijas materiālu virsspāru sistēmā, tas pilnībā izslēdz termisko tiltu rašanas problēmu.

Pielietojums & Iedvesmai

Termoizolācijas materiālu Thermano plaši lieto rūpniecības un dzīvokļu celtniecībā, kā arī lauksaimniecības celtniecībā (adaptētais produkts – Thermano Agro).

Garajā objektu sarakstā, kuri ir uzbūvēti, izmantojot Thermano paneļus, ir dzīvojamās ēkas, noliktavas, lielveikali, ražošanas ēkas, sporta halles, baseini un specializēti objekti, piem., saldētavas.

Rūpnieciskajā segmentā Thermano pirmkārt izmanto grīdu un jumtu termiskai aizsardzībai. Poliuretāna paneļi ir lieliski piemēroti arī kā papildu termoizolācijas kārta modernizējamos objektos.

THERMANO paneļus ražo divos pamatvariantos: standarta paneļi ar izmēriem 2400 x 1200 mm un to mazākais analogs 1200 x 600 mm. Ir iespējams pasūtīt nestandarta garuma paneļus.

Hermano paneļu ražošanas procesā galvenais izmantojamais materiāls ir poliizocianurāts (PIR), kas no abām pusēm ir pārklāts ar gāzes necaurlaidīgu apdari, kuru veido vairākas polimēru materiālu un alumīnija folijas kārtas.

THERMANO apdares augstā gāzes necaurlaidība garantē ilgtermiņa termoizolācijas īpašību nemainību atšķirībā no citiem poliuretāna bāzes materiāliem, kuriem nav tādas apdares, piem., tie ir uzstādīti ar izsmidzināšanas metodi (in situ).
Paneļu pildījums (PIR) ir divu galveno komponentu polimerizācijas rezultāts: poliola un izocianāta ar modifikatoru piedevām. Tām ir slēgto šūnu struktūra, tas nozīmē, ka materiāls ir būtisks šķērslis ūdens nokļūšanai pa kapilāriem un ūdens tvaiku difūzijai.
Paneļiem ir raksturīgas lieliskas mehāniskās īpašības, izturība, zema ūdens uzsūkšana un citas fizikālķīmiskās īpašības, kuru dēļ tie ir vispiemērotākais materiāls uzstādīšanai sarežģītākajās vidēs.
Ilgtermiņa ietaupījums
Thermano nodrošina zemāko siltumvadītspējas koeficienta lielumu λ = 0,023 (W/mK). Tas garantē katrai ēkai lielisku termisko aizsardzību, izmantojot gandrīz divkārt mazāku izolācijas biezumu, salīdzinot ar tradicionālajiem materiāliem. Tādējādi var ietaupīt līdzekļus, samazinot apkures izdevumus ziemā un elektrības izdevumus par gaisa kondicionēšanu vasarā. Investīciju izdevumi atmaksājas jau pēc 4–6 gadiem.
Augsta ugunsizturība
Paneļi atšķiras ar ļoti zemu iesūktspēju (< 2%), tas zināmā mērā novērš problēmas saistībā ar ūdens klātbūtni termoizolācijas materiālā, piem., sēnīšu un pelējuma rašanos, vai ar materiāla termoizolācijas īpašību mazināšanos.
Izturība pret bioloģiskajiem faktoriem
Thermano paneļi atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem termoizolācijas materiāliem ir pilnībā izturīgi pret gaistošo organisko vielu iedarbību, kā arī pret kukaiņu, grauzēju vai putnu kaitīgo iedarbību.
Ekoloģija
Thermano ir termoizolācijas paneļi ar modificēta poliuretāna (poliizocianurāta – PIR) pildījumu, 100% brīvu no freona. To ražo no poliola, kuru iegūst no rapšu eļļas; izstrādājumu var pārstrādāt.

PANEĻU SAVIENOJUMU VEIDI